Apie mus

Transporto paslaugos kievkienam jūsų gyvenimo etapui

Limuzinai.lt – tai limuzinų, limobusų (party busų), klasikinių bei prabangių automobilių nuomos platforma. Mes subūrėme šių paslaugų teikėjus visoje Lietuvoje tam, kad kiekvienas iš jūsų galėtų greitai, paprastai ir patogiai rasti sau tinkamą transporto priemonę.

Platformoje rasite automobilį bet kokiai progai:

  • Vestuvėms;
  • Mergvakariams, bernvakariams;
  • Išleistuvėms;
  • Įmonių vakarėliams;
  • Gimtadieniams, jubiliejams;
  • Kitoms šventėms ir vakarėliams;
  • Išskirtinėms kelionėms;
  • Svečių pasitikimui oro uoste.

Matydami visus variantus vienoje vietoje, galite patogiai juos palyginti pagal vienodus kriterijus. Taip nebešvaistysite brangaus savo laiko ilgoms paieškoms interneto platybėse ir būsite tikri, kad nepraleisite nei vieno potencialaus automobilio. Kiekvienai transporto priemonei pateiktas išsamus aprašymas, aukštos kokybės nuotraukos ir 360 laipsnių apžvalga – visa tai sukurta jūsų patogumui, kad prieš užsakydami paslaugą tiksliai žinotumėte kiekvieną jos detalę ir matytumėte kokybišką vaizdą.

Šioje platformoje suburti visi Lietuvoje nuomojami limuzinai, todėl būsite tikri, kad išsirinksite sau patį tinkamiausią variantą. Asortimente rasite nedidelių, jaukių limuzinų privačiai kelionei, itin prabangių automobilių svarbioms progoms, išskirtinės išvaizdos transporto priemonių ryškioms šventėms ir galingų limuzinų, talpinančių net iki 34 žmonių, didelėms kompanijoms. Limuzinus galima rinktis ne tik pagal vietų skaičių, bet ir spalvą, modelį bei interjerą. Viduje įrengtos prašmatnios odinės sėdynės, garso sistema, šviesų efektai, baras su taurėmis, televizorius, kondicionierius ir kiti patogumai.

Limobusas – tai kasdien vis labiau populiarėjanti pramoga, o šioje platformoje sutelktas itin platus jų pasirinkimas. Nuo mielo rožinio autobusiuko iki didžiulio šventinio autobuso su keliasdešimt vietų. Tikrai rasite tinkamą limobusą savo planuojamai šventei ar linksmam pasivažinėjimui su draugų kompanija. Transporto priemonėje įrengti lazeriai, neoninės šviesos, odinės sėdynės, barai, garso sistemos, televizoriai – kiekviena detalė iki smulkmenų apgalvota, kad šventė būtų tikrai nepamirštama.

Jeigu esate neabejingas klasikai ir laiko patikrintoms vertybėms, tuomet ši platforma jums bus tikras malonumas. Čia rasite daugybę retro automobilių, kurie neabejotinai taps įspūdingu šventės akcentu, patrauks akį ir žavingai pozuos fotosesijų metu. Bentley, Volga, Cadillac, Rolls Royce, Mercedes Benz, Čaika, Mustang, Excalibur, Chrysler ir daugybė kitų modelių, kurių vienas dailesnis už kitą ir pasiruošęs tapti jūsų istorijos dalimi.

Kiekvienas limuzinai.lt platformoje esantis automobilis turi išsamų aprašymą, tačiau mes puikiai suprantame, kad kartais apsispręsti būna sunku ir norisi tiesiog žmogiškai pasitarti. Jei turite kokių nors klausimų ar dvejojate, kviečiame parašyti mums užklausą, užpildant kontaktinę formą ar susisiekiant tiesioginio pokalbio lange.