Limuzinai – Limuzinų Nuoma

Platus limuzinų nuomos paslaugų pasirinkimas visoje Lietuvoje

Limuzinų Nuoma Visoje Lietuvoje

Planuojant ypatingą progą ar renginį, norisi, kad kiekviena detalė būtų gerai apgalvota, o prisiminimai liktų tik patys geriausi. Štai kodėl limuzino nuoma yra toks dažnas įsimintinos šventės palydovas. Tai stilinga, išskirtinė ir komfortiška transporto priemonė, kuri ne tik nuveža į renginį, bet ir pati tampa šventės vieta. Dažnai tokia smagia, iš kurios net nesinori išlipti!

Limuzinai pasižymi aukštos klasės įrengimu, kuriame šviesų, muzikos ir gerai apgalvotų interjero sprendimų derinys sukuria privačią ir jaukią atmosferą. Daugelis, vien tik pagalvoję apie svarbiausias savo gyvenimo šventes, tokias kaip vestuvės ar išleistuvės, prieš akis iš karto įsivaizduoja įspūdingos išvaizdos limuziną – automobilį, kurio prigimtis skleisti šventinę nuotaiką. O kur dar nuotraukos, kuriose ši transporto priemonė atrodo išties fotogeniškai.

Visai nesvarbu, kokią šventę planuojate: didelę ar mažą, mes galime jums pasiūlyti limuziną, puikiai atitinkantį jūsų poreikius, įvaizdį ir charakterį. Esame pasiruošę palepinti jus dėmesiu, įgyvendinti patį geriausią jūsų šventės scenarijų ar sudaryti puikų pirmąjį įspūdį jūsų verslo partneriams.

Platus Limuzinų Pasirinkimas

Limuzinų nuoma – tai paslauga, kurią teikiame visoje Lietuvoje. Mūsų asortimente platus Lincoln, Hummer, Ford, Infinity, Chrysler, Cadilac limuzinų asortimentas, kuris prieinamas visų Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams. Kiekvienas gali išsirinkti tinkamiausią automobilį savo šventei: nesvarbu, ar tai tik romantiškas dviejų žmonių pasivažinėjimas, ar didžiulės vestuvės.

Mūsų limuzinų parke puikuojasi tiek klasikiniai balti limuzinai, tiek įspūdingo dydžio juodi, šampano spalvos ar net rožiniai galiūnai. Mažesnėms šventėms ar nedidelėms kompanijoms galite išsinuomoti 10-14 vietų automobilį, kuriuo jaukiai nuvyksite į renginio vietą ar smagiai pasivažinėsite apylinkėmis. Didelėms kompanijoms siūlome limuzinus, kuriuose telpa net iki 34 žmonių. Tokiame galingame automobilyje tikrai nebus liūdna nei vienam jo keleiviui!

Gausus limuzinų parkas yra tvarkingas ir atidžiai prižiūrimas, kad kiekviena kelionė būtų saugi, maloni ir patogi. Automobiliuose įrengti kondicionieriai, televizoriai, garso sistemos, lazerinės, neoninės šviesos, barai su taurėmis. Taip pat kiekvieną iš jų galime papuošti jūsų pasirinktų spalvų dekoracijomis: juostomis, kaspinais, gėlėmis, širdelėmis.

Limuzinas – Kiekvienai Svarbiai Progai

Kartą įsėdus į limuziną, norisi šią patirtį kartoti ir kartoti. Džiugu tai, kad limuzinų nuoma yra paslauga, kuri populiari pačių įvairiausių renginių ir susibūrimų metu. Dažniausiai šie automobiliai puošia vestuves ir prikausto aplinkinių dėmesį, kai iš didingo gražuolio išlipa švytinti nuotaka. Limuzinai ir limobusai (party busai) itin paklausūs švenčiant mergvakarius ir bernvakarius, mokyklos ar universiteto išleistuves, jubiliejus, gimtadienius. Labai dažnai juos nuomojasi įmonės, norėdamos parodyti dėmesį iš užsienio atvykstantiems svečiams ar verslo partneriams. Juose vyksta ir siautulingi įmonių vakarėliai.

Tačiau limuzinas – ne tik švenčių, bet ir romantiškų pasimatymų simbolis. Neretai jis tampa ir pagrindiniu asmeninių ar verslo fotosesijų akcentu. Taip pat tai išskirtinė transporto priemonė, kuri paprastą ekskursiją po miestą paverčia išties nepamirštama. Juk svečiui aprodyti lankytinas vietas daug maloniau vežiojant jį limuzinu nei įprastu automobiliu.

Kad ir kokia būtų proga, limuzino nuoma leidžia visiems šventės dalyviams atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Profesionalūs, supratingi ir gerai apmokyti vairuotojai pasirūpins, kad viskas vyktų sklandžiai, o jūsų patirtis būtų pati geriausia.