Limobusai – Party Busai- Limobusų Nuoma – Party Buso Nuoma

Platus limobusų ir party busų nuomos paslaugų pasirinkimas visoje Lietuvoje

Limobusų ir Party Busų nuoma visoje Lietuvoje

Limobusai ir Party busai – party buso nuoma ir šventė be kompanijos nėra tikra šventė. Nesvarbu, ar planuojate išleistuves, ar mergvakarį, ar vestuves – bet kuri iš šių progų yra minima bičiulių ar šeimos rate. O kai kompanija jau surinkta, reikalinga ir šventės vieta. Unikali idėja dažnai yra pirmas žingsnis planuojant renginį ir siekiant sukurti linksmą atmosferą. Štai kodėl limobusų nuoma tampa vis populiaresniu vakarėlių pasirinkimu. Daugelis juos renkasi kaip netikėtą sprendimą. Kam apsiriboti sėdėjimu viename restorane, kai švęsdami „ant ratų“ galite keliauti iš vienos vietos į kitą, pakeliui sustojant pasigrožėti miesto panorama, užsukant į pažintinius objektus ar aplankant kelis barus skirtinguose miestuose. Čia tai tikrai įsimintina šventės idėja!

Party buso nuoma gali būti ir kaip pagrindinis, ir kaip papildomas renginio akcentas. Vieni mėgsta jame organizuoti visą šventę, kiti – juo smagiai vyksta iki užsakytos sodybos, kur tęsia vakarą. Dėl šios priežasties limobusą galite užsakyti ir valandai, ir visai dienai. Tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir šventės plano. Kasdien matydami laimingus veidus, galime drąsiai pasakyti, kad organizuodami ratuotą vakarėlį sukursite tikrai unikalius prisiminimus, kurie išliks amžinai.

Party Busai – Nuoma Įsimintinai Šventei

Žmonėms ieškant vis naujų, nepatirtų įspūdžių, mes nuolat plečiame savo limobusų asortimentą. Taip stengiamės patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius ir aptarnauti tiek nedideles privačias šventes artimiausių žmonių grupelėje, tiek triukšmingus kelių dešimčių svečių vakarėlius.

Limobusai Party Busai – puiki vieta įspūdingoms teminėms šventėms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, išleistuvėms, įmonių vakarėliams, klasės susitikimams. Jais taip pat smagiai keliauja vestuvių ar krikštynų svečiai. O kartais net nereikia jokios svarbios progos. Nuolat stengiamės papildyti savo limobusų parką naujomis, įdomiomis, prabangiomis ar išskirtinėmis transporto priemonėmis, kad turėtumėte kuo didesnę pasirinkimo galimybę pagal vietų skaičių, spalvą, eksterjerą bei viduje įrengtas detales.

Žinoma, labai svarbu atsižvelgti ir į progą, pavyzdžiui, mergvakariui puikiai tiks ryškiai rožinis limobusas, o klasės susitikimui – retro limobusas. Tačiau dauguma mūsų transporto priemonių puikiai tinka įvairioms progoms. Jeigu organizuojate teminį renginį, tuomet bet kurią iš jų galima kuo puikiausiai pritaikyti, papuošiant unikaliomis dekoracijomis tiek išorėje, tiek viduje. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir norų.

Limobusas – Privatus Klubas Ant Ratų

Kiekvieno mūsų limobuso dizainas yra unikalus, specialiai pritaikytas, kad būtų galima švęsti linksmai, saugiai ir patogiai. Profesionalūs vairuotojai turi ilgametę patirtį, vairuojant tokias unikalias transporto priemones, ir yra visuomet pasiruošę padėti svečiams ar pakoreguoti maršrutą, kilus spontaniškai idėjai. Limobusas dar kitaip vadinamas „Party bus„.

Limobusai telpina nuo 8 iki 35 žmonių. Juose įrengtos patogios odinės sėdynės, kondicionieriai, barai. Dauguma turi tamsintus stiklus, sukuriančius privatumo atmosferą, kad niekam iš jūsų netrukdytų smalsūs praeivių žvilgsniai. Viduje įmontuoti televizoriai, kuriuose galima leisti muzikinius klipus, filmus ar rodyti nuotraukas. Žinoma, joks vakarėlis neįsivaizduojamas be muzikos, tad garso kokybei skiriame didžiulį dėmesį. Siūlome apžiūrėti ir limuzinų pasiūlymus.

Visuomet galite pasirinkti savo norimą grojaraštį, atitinkantį jūsų skonį ar šventės temą. Ir galiausiai svarbiausia dalis, kuri pavergia kiekvieną svečią – tai įspūdingas apšvietimas, įmontuotas party buso viduje. Lazeriai, neoninės lempos ir kiti šviesos efektai leidžia pasijausti tarsi būtumėte tikrame klube. O tuomet jau belieka tik atsipalaiduoti ir į valias pasilinksminti.